• آبشاری از یون ها برای هوای سالم

آبشاری از یون ها برای هوای سالم

سیستم پوششی کاملاً جدید که به طور فعال رطوبت هوای فضاهای داخلی را تنظیم می کند و تمرکز را افزایش می دهد. این پوشش به طور خاص برای اتاق خواب و دفتر خانه شما یا هر اتاقی که نیاز به کیفیت هوای بهبود یافته دارد ساخته شده است.

تقریبا از هر سه نفر ، یک نفر از آلرژی رنج می برند. بیماری های آلرژیک مانند سوزش بینی، عطسه، خارش، تنگی نفس یا سرفه می تواند ناشی از گرده گل ، گرد و غبار و سایر آلودگی باشد

Baumit Ionit به ایجاد یک فضای زندگی سالم کمک می کند. ما انسان ها حدود ۹۰ درصد از زمان زندگی خود را در داخل خانه و فضاهای داخلی می گذرانیم. ما هر روز تقریبا به میزان ۱۱۵۰۰ لیتر هوا را تنفس می کنیم. کیفیت هوا به ویژه در فضاهای بسته داخلی تأثیر بسزایی بر سلامت و تندرستی ما دارد. کیفیت هوای فضاهای بسته داخلی به عوامل مختلفی مانند دما، رطوبت، بو، گرد و غبار و گرده و همچنین به تعداد یون ها بستگی دارد.

یون های هوا جزء طبیعی هوای ما هستند که همواره غلظت مشخصی از یون ها در هوا وجود دارد

در طبیعت (به عنوان مثال در نزدیکی آبشارها) غلظت یون های هوا بسیار زیاد است و هوای تازه و تمیز در نظر گرفته می شود. در مناطق شهری به دلیل آلودگی هوا غلظت یون های هوا بسیار کمتر است. غلظت یون های هوا شاخص خوبی برای کیفیت هوا است. هر چه تعداد یون های هوا بیشتر باشد، هوا “پاک تر و تازه تر” می شود. مؤسسه مشهور Fraunhofer تأثیر Baumit Ionit را در دو اتاق مرجع آزمایش کرده که نتایج نشان داده است که در شرایط مشابه سیستم Baumit Ionit تعداد یون‌های هوا را تقریباً دو برابر کرده و در نتیجه کیفیت هوا را بهبود می‌بخشد.

عملکرد Baumit Ionit: رطوبت متعادل و یون های هوا بیشتر

سیستم Baumit Ionit از دو جزء تشکیل شده است: بتونه تنظیم کننده رطوبت Baumit IonitFino یا Baumit IonitFinish و رنگ دیوار تولید یون های هوا Baumit IonitColor. زیرلایه هایی مانند گچ تخته، گچ یا بتن را می توان با یکی از دو بتونه پوشانده و با Baumit IonitColor تکمیل کرد. بتونه های طبیعی Baumit IonitFino و Baumit IonitFinish به حفظ رطوبت در سطح مطلوب و افزایش تعداد مولکول های آب در هوا کمک می کنند. رنگ معدنی IonitColor این مولکول های آب را فعال می کند و یون های هوای سالم تولید می کند.

آبشاری از یون ها برای هوای سالم
آبشاری از یون ها برای هوای سالم

نحوه عملکرد یونیزه کننده هوای داخلی

مواد معدنی طبیعی داخل رنگ دیوار IonitColor رطوبت اتاق را به یون های طبیعی هوا تبدیل می کند. تعداد بسیار زیاد یون های فعال هوا به طور قابل توجهی گرد و غبار ریز و آلودگی گرده های داخل خانه را کاهش می دهد و باعث می شود هوای اتاق تمیزتر، با طراوت تر و بسیار سالم تر شود. این اثرات مثبت IonitColor از نظر علمی تایید و اثبات شده است.

مطالب مرتبط

کلیه حقوق این سایت برای گروه بازرگانی بائوفیکس محفوظ است