درباره بائومیت

بائومیت کیست؟

شرکت شیمید اینداسترى با مرکزیت اتریش با سابقه اى بالغ بر ۱۰۰ سال در سال ۱۸۹۰ فعالیت خود را با تولید گچى به نام اسپزى کالک آغاز کرد. شرکتى که  امروز با بیش از ۱۳۰ کارخانه فعال در سراسر اروپا و در حدود ۶ هزار نفر کارمند به یکى از شناخته شده ترین و پیشرو ترین شرکت هاى تولیدکننده ى مصالح ساختمانى در اروپا و جهان تبدیل شده است.

تمامی محصولات در بخش ساخت وساز در نوع خود تخصصى هستند و در بسیارى از مارکتها و برندهاى دیگر مورد استفاده قرار می گیرند.

بائومیت به عنوان زیرمجموعه اى از شرکت شمید اینداسترى در سال ۱۹۸۸ تأسیس شد. در مدت زمانى کوتاه موفقیت بزرگى در حوزه ى مصالح ساختمانى به دست آورد و از مرزهاى اتریش عبور کرد و نام خود را در دیگر کشورهاى اروپایی نیز بر سر زبان ها انداخت.

در حال حاضر شهرت این شرکت به خاطر اهمیتى که براى نوآورى در زمینه مصالح ساختمانی قائل است و به سبب کیفیت و اطمینان محصولات آن می باشد و در بیش از ۳۰ کشور دنیا بیش از ۴۰ نمایندگى فعال دارد.

محصولاتى که تفاوت می آفرینند

بائومیت که فعالیت خود را بر پایه ى مشترى مدارى، تحقیقات جدى و توسعه پیش می برد، محصولاتى مى آفریند که نه تنها خود بلکه همکاران خود را نیز به موفقیت مى رساند.

بائومیت که به ویژه در حوزه سیستم هاى عایق گرماى نماى بیرونى متخصص است، توسط محصولات این بخش نماهاى بیرونى مقاومى خلق مى کند و در کم کردن مصرف انرژى و محیط زیست سبز کمک مى کند.

به علاوه در ساخت بناهاى جدید، به یارى سیستم هاى عایق گرمای نماى بیرونى بائومیت ، مى توان هنگام عایق کردن از مصالح نازک ترى براى دیوارهای خارجی استفاده کرد و بدین ترتیب فضای هاى بیشترى در ساختمان ها ایجاد نمود. این به معناى سود بیشتر به واسطه افزایش بیشتر محیط داخلی براى بنای ساخته شده می باشد و نیز باعث کاهش وزن سازه ساختمان خواهد شد.

همچنین صرفه جویی در  مصرف انرژی تا میزان ۵۰ درصد در زمستان و تابستان یعنى تولید کمتر دى اکسیدکربن و احترام به طبیعت و همچنین صرفه جویی بالا در هزینه ها در طولانی مدت

رنگها و پوشش هاى نماى بیرونى بائومیت که به نماى ساختمان زندگى می بخشند، تنها به زیباسازى نما بسنده نمی کند و در عین حال قابلیت دوام بالایى نیز به ساختمان مى دهد. رنگ نماى بیرون بر روى بتونه ى دکوراتیو به عنوان یک گزینه، محصولات پوششى دکوراتیو خودرنگ که آماده ى مصرف هستند نیز در محصولات بائومیت وجود دارند. به دلیل اینکه پوشش هاى آماده ى بائومیت به شکلى آسان و عملى قابل استفاده هستند، حین کاربرد در زمان و کار باعث صرفه جویى زیادی مى شود.

برعکس پودرهاى مینرالى که به صورت مالشى استفاده مى شدند، پوشش هاى دکوراتیو آماده ى بائومیت، بسیار مقاوم هستند و عمر طولانى دارند به همین سبب گارانتى هاى طولانى مدتى نیز ارائه مى دهند. در سایه ى رنگى که داخل خود دارد، بعد از استفاده از پوشش هاى آماده نیازى به رنگ کردنِ دوباره آن نیم باشد.

استفاده از سیستم هاى باز بتونه ى بائومیت براى دیفوزیون (امکان نفس گرفتن) به شکلى سریع و سالم قابل کاربرد است.
بتونه هاى ماشینى بائومیت در سایه ى محصولات متناسب با یکدیگر، دیوارهایى مقاوم تر و با دوام تر ایجاد کرده و بر روى کف هایى از جنس گازبتن، آجر، و بتن به شکلى کاملاً راحت قابل استفاده هستند. این ویژگى در محصولات باعث صرفه جویى در زمان و کار مى شود.

چسب هاى بائومیت کارو، راه حلى حرفه اى براى هر گونه سطح زیرین و هر اندازه چینى را ارائه مى دهد. محصولاتى که در دسته هاى مختلف تولید مى شوند کاربرد یک محصول براى به دست آوردن یک سطح درست در دسته بندى درست و اجراى درست را امکان پذیر مى کند.

ملات هاى پرکننده ى درزها نیز براى استفاده در داخل و خارج بنا مناسب هستند و محصولاتى هستند که با خواص ماندگارى، ضد آب و جذب بالا تولید مى شوند.ملات هاى پرکننده ى درز در برابر آب، یخ زدگى و قارچ بسیار بادوامند و با مقاومت بالا (جذب) در ۲۴ رنگ مختلف ارائه مى شوند.

شاپ و بتن هاى آماده ى بائومیت که در کارخانه ترکیب شده اند از زمان ارائه به بازار داراى کیفیت استاندارد محصول هستند.در سایه ى محصولاتى که تماماً متناسب با یکدیگر و صاحب سیستم یکدستى هستند، با ساختارى هوموژن براى کف، قابلیت سخت شدن و خشک شدن همزمان را ایجاد کرده و بدین ترتیب از هرگونه تر کخوردگى پیشگیرى می کند.

شاخص هاى کیفیت

بائومیت دارنده  گواهینامه هاى کیفیت ایزو ۹۰۰۱ ، ایزو ۱۴۰۰۱ و ایزو ۱۸۰۰۱ است. محصولات تولیدی توسط این سیستم هاى مدیریتى آزموده شده اند و کلیه محصولات با بررسى هاى مرحله به مرحله، بهبود کیفیت و توسعه دائمى تولید شده اند.

طبق قرارداد EOTA ( کمیته ى سنجش کیفیت فنى اروپا ) ، ۰۰۴ETAG (سند سنجش کیفیت فنى اروپا) سیستم هاى عایق گرماى نمای بیرونى بائومیت که مورد آزمایش قرار  گرفت است ، گواهى گرفته اند و داراى قابلیت اجرایى بالایى هستند.
سیستم ها دارنده نشان EC هستند که به عنوان اطمینان از کیفیت براى تمام سیستم، تناسب فنى آن به اثبات رسیده است. تاییدیه سیستم بسیار مهم است چرا که تمام این سیستم ها از لحاظ پارامترهاى مهمى همچون مقاومت، مقاومت در برابر ضربه، خلوص چسبیدن حطر ریزش، پیوندهاى میان لایه ها، مقاومت در برابر یخ زدگى و طبقه  واکنش به آتش سوزى از جهات مختلف مورد آزمایش قرار گرفته اند. در عین حال، محصولات با استاندارهاى ترکیه نیز متناسب بوده و صاحب گواهینامه  TSE نیز مى باشد.

بائومیت با عضویت فعال در ایزو در İZODER و ایمساد IMSAD فعالیت هاى خود را به دانش و آگاهى مجهز می کند.

کلیه حقوق این سایت برای گروه بازرگانی بائوفیکس محفوظ است