بتن بائومیت

در مقایسه با بتن عرضه شده به محل ساخت و ساز به شکل ملات تازه، مخلوط های بتن خشک کیسه ای دارای چندین مزیت است: مخلوط ها در مقادیر کم برای کارهای جزئی در دسترس هستند و می توانند در مکان های صعب العبور مورد استفاده قرار گیرند. در طول ساخت، شما به تامین کننده وابسته نیستید و سرعت پیشرفت شما کاملا به شما بستگی دارد. می توانید از مواد باقی مانده در پروژه بعدی استفاده کنید.

یک سایت ساخت و ساز درست مثل خانه

بتن های جهانی با گزینه های گسترده برای استفاده در خانه و باغ. برای تمام سازه های بتنی استاندارد، پی ریزی نوارها، پایه ها و پایه ها، سقف های بتنی، دیوارها، ستون ها و پله ها. بتن ویژه برای سازه هایی که به مقاومت بالا یا خاصیت ضد آب نیاز دارند، مانند مخازن، مخازن سپتیک، مخازن و غیره.

 

بائومیت بتون B20

بتن جهانی با مقاومت 20 مگاپاسکال در استفاده معمولی. برای ساخت عناصر کوچک بتنی، ستون، پی، دیوار، پله و … اندازه دانه 8 میلی متر.

بتن بائومیت WU

بتن غیر قابل نفوذ با مقاومت بالا 37 مگاپاسکال. برای مخازن ساختمانی، مخازن سپتیک، دال ها، مخازن آب و سایر سازه هایی که به استحکام بالا یا خواص آبگریز نیاز دارند.

 

برای اهداف خاص

ساختمان همچنین می تواند شامل سازه های سخت تری باشد که به محصولات ویژه نیاز دارند. یکی از مشکلات رایج در تراس ها یا حمام ها، ساخت یک لایه گرادیان، یعنی لایه ای با ضخامت متغیر است که منجر به تنش های زیادی بر روی مصالح می شود و اغلب منجر به ایجاد ترک می شود. پاسخ ما به این مشکل Baumit FlexBeton است، یک بتن بسیار انعطاف پذیر که توسط الیاف ویژه تقویت شده است. اگر برای پر کردن حفره ها یا چارچوب درها به پرکننده بتن نیاز دارید، می توانید از Baumit FillBeton استفاده کنید. برای پرکردن بلوک های سیمانی توخالی، بتن مناسب Baumit PumpBeton است که در مخزن عرضه می شود.

 

Baumit FlexBeton

بتن گرادیان تقویت شده توسط الیاف برای ایجاد یک لایه گرادیان با ضخامت متغیر از 10 تا 40 میلی متر.

Baumit FillBeton

مخلوط بتن گسترده برای پر کردن حفره ها یا چارچوب درها. در حین سفت شدن، حجم 2 درصد افزایش می یابد، بنابراین حفره ها به خوبی پر می شوند.

Baumit PumpBeton

ریختن بتن آماده در مخزن برای پر کردن تمام بلوک های توخالی مانند دوریسول، پریماک و غیره.

بتن سریع

Baumit FixBeton با تنظیم سریع برای پایه های ساختمانی برای ستون ها، آلاچیق ها، آلاچیق ها، نرده ها، قفسه های خشک کن و غیره موثر و با کاربرد ساده. حتی بدون اختلاط قابل اجراست. ایده آل برای زمانی که باید کار را سریع انجام دهید.


Warning: getimagesize(http://127.0.0.1/baumit/wp-content/uploads/2023/05/Baumit_logofav.png): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/media.cls.php on line 699

Fatal error: Uncaught ErrorException: md5_file(/home/baumitir/public_html/wp-content/litespeed/css/733351ce6aaa7b84defb1abc4737dc7f.css.tmp): failed to open stream: No such file or directory in /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php:126 Stack trace: #0 [internal function]: litespeed_exception_handler(2, 'md5_file(/home/...', '/home/baumitir/...', 126, Array) #1 /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php(126): md5_file('/home/baumitir/...') #2 /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(778): LiteSpeed\Optimizer->serve('https://baumiti...', 'css', true, Array) #3 /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(307): LiteSpeed\Optimize->_build_hash_url(Array) #4 /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(240): LiteSpeed\Optimize->_optimize() #5 /home/baumitir/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(308): LiteSpeed\Optimize->f in /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php on line 126