Baumit FixBeton

بتن ریزی سریع برای آماتورها و حرفه ای ها به طور یکسان کار می کند!

به نظر می رسد که جهان هر لحظه سریعتر می چرخد ​​و ما زمان کمتری برای خانواده و چیزهای ساده ای که زندگی را می سازند داریم. ما به دنبال راه هایی هستیم که زندگی خود را ساده تر کنیم و زمان بیشتری برای خانواده، سرگرمی ها و استراحت داشته باشیم. چه کسی می توانست حدس بزند که بتونی است که به ما کمک می کند؟

 
 

چه زمانی می توانیم از این بتن استفاده کنیم؟

مخلوط بتن سریع C16 / 20 برای نصب سریع و لنگر انداختن عناصر کوچک معماری که برای تحمل بارهای قابل توجهی در نظر گرفته نشده اند، مانند پست های مورد استفاده برای نرده ها، نورپردازی، صندوق پست، انبارهای تبلیغاتی، تیرهای پرچم، خطوط لباس، کوهنوردان زمین بازی و لغزنده و غیره و همچنین در مواقعی که نیاز به کارهای بتنی کوچک در مناطقی با دسترسی دشوار به شبکه برق و قرار دادن پایه برای عناصر سازه ای کوچک وجود دارد.

کاربرد

بدون نیاز به اختلاط

بدون نیاز به برق، میکسر و حتی ظرف. ایده آل برای نقاط صعب العبور. مخلوط خشک را در گودال آماده شده بریزید و به مقدار مناسب آب اضافه کنید و تمام.
زمان تنظیم اولیه: تقریبا 3 دقیقه
زمان برای تحمل بار سبک: تقریبا. 30 دقیقه
زمان برای تحمل بار سنگین: تقریبا. 24 ساعت

وقتی مخلوط شد

مخلوط بتن خشک در ظرفی با آب ترکیب می شود، در قالب ریخته می شود و متراکم می شود. فرآیند باید در مدت زمان محدود 10 دقیقه انجام شود، زمانی که بتن شروع به سخت شدن می کند. زمان گیرش اولیه: تقریباً. 10 دقیقه زمان برای تحمل بار سبک: تقریبا. 30 دقیقه زمان تحمل بار سنگین: تقریبا. 24 ساعت.

کاربرد بدون مخلوط کردن – مرحله به مرحله

مرحله 1: گودال پایه را برای پست حفر کنید. گودال باید 20 تا 30 سانتی متر در اطراف عنصر لنگر انداخته شود. قطب را قرار دهید. با دیواره های جانبی آب و کف گودال خیس کنید.

مرحله 2: مخلوط خشک Baumit FixBeton را در گودال بریزید و لایه ای به ضخامت 10 سانتی متر تشکیل دهید.

مرحله 3: لایه مخلوط خشک را با ماله صاف کنید.

مرحله 4: در نهایت، با استفاده از یک نازل اسپری فن، مقدار مشخص شده آب را روی مخلوط خشکی که از قبل در گودال قرار داده شده است، بریزید. (3.2 لیتر آب در هر کیسه 25 کیلوگرمی) اجازه دهید مخلوط حدود 1 دقیقه در آب خیس بخورد و این کار را تکرار کنید تا به سطح مورد نظر فونداسیون برسید.

مرحله 5: لایه آخر را بلافاصله پس از اینکه بتن به آب خیس کرد، با ماله صاف کنید.

مرحله 6: مخلوط بتن بعد از حدود 3 دقیقه شروع به سفت شدن می کند. قطب بعد از 5 دقیقه ثابت می شود. بتن قادر است بارهای سبک و سنگین را به ترتیب در 30 دقیقه و 24 ساعت تحمل کند.


Warning: getimagesize(http://127.0.0.1/baumit/wp-content/uploads/2023/05/Baumit_logofav.png): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/media.cls.php on line 699

Fatal error: Uncaught ErrorException: md5_file(/home/baumitir/public_html/wp-content/litespeed/css/b160f3e67a9637e29f087fab441fa4d5.css.tmp): failed to open stream: No such file or directory in /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php:126 Stack trace: #0 [internal function]: litespeed_exception_handler(2, 'md5_file(/home/...', '/home/baumitir/...', 126, Array) #1 /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php(126): md5_file('/home/baumitir/...') #2 /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(778): LiteSpeed\Optimizer->serve('https://baumiti...', 'css', true, Array) #3 /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(307): LiteSpeed\Optimize->_build_hash_url(Array) #4 /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(240): LiteSpeed\Optimize->_optimize() #5 /home/baumitir/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(308): LiteSpeed\Optimize->f in /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php on line 126