گچ و رنگ های تزئینی Baumit DesignLife

تنظیم بر نما تأثیر می گذارد، و هر نما بر تنظیم تأثیر می گذارد. چه پیامی را می‌خواهیم به محیط خود بگذاریم؟ وقتی به دنبال سایه ها و ساختار مناسب گچ کاری خود هستید، به محیط خود نگاه کنید و الهام بگیرید. سایه هایی را انتخاب کنید که تاثیر طبیعی بر نمای شما داشته باشد و با محیط هماهنگ باشد.
آیا می خواهید تشخیص دهید؟ با رنگ های تکمیلی یا ساختار گچ کاری خود متمایز شوید. با گچ کاری خلاقانه Baumit CreativTop در یک پرواز فانتزی شرکت کنید.

 
 
خلاق و انعطاف پذیر
گچ کاری تزئینی Baumit CreativTop یک گچ بری همه منظوره است که پردازش بسیار ساده ای به صورت دستی یا ماشینی دارد. به لطف این ویژگی می توان از آن به عنوان گچ بری روی عایق حرارتی و همچنین بر روی گچ ها و کف کش های معدنی قدیمی و جدید، بر روی گچ های بتن و نوسازی استفاده کرد. گچ بری صورت در 6 ساختار متنوع و قابل ترکیب با یکدیگر عرضه می شود.

ظاهر فردی

ترکیب CreativTop گچبری با ویژگی‌های مدل‌سازی و رنگ‌های تزئینی، گزینه‌های تفسیر نما را به ارمغان می‌آورد که تاکنون پیش‌بینی نشده بود. رنگ فلزی Baumit فلزی، رنگ لعاب Baumit Lasur یا رنگ شفاف با spangles Baumit Glitter. پردازش ساده، قیمت خوب و نتایج موثر تضمین شده است!

تمرکز بر نتیجه

با گچ بری صورت Baumit CreativTop و رنگ های تزئینی، گزینه های بی نهایتی برای تفسیر خلاقانه از طراحی نما در حال باز شدن است. گچبری در 758 ​​سایه رنگ موجود است و می توان آن را با خلاقیت ترکیب کرد. تراز ناخالص، ساختار شده توسط یک قلم مو یا غلتک، متخلخل ریز با ظاهری بدون بتن ریز یا کاملاً صاف با پوشش – این سازه‌های اصلی و بی‌شماری دیگر در نهایت می‌توانند به واقعیت تبدیل شوند.


Warning: getimagesize(http://127.0.0.1/baumit/wp-content/uploads/2023/05/Baumit_logofav.png): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/media.cls.php on line 699

Fatal error: Uncaught ErrorException: md5_file(/home/baumitir/public_html/wp-content/litespeed/css/6b4b8bb7ea34368c86b0e7aa0722192c.css.tmp): failed to open stream: No such file or directory in /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php:126 Stack trace: #0 [internal function]: litespeed_exception_handler(2, 'md5_file(/home/...', '/home/baumitir/...', 126, Array) #1 /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php(126): md5_file('/home/baumitir/...') #2 /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(778): LiteSpeed\Optimizer->serve('https://baumiti...', 'css', true, Array) #3 /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(307): LiteSpeed\Optimize->_build_hash_url(Array) #4 /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(240): LiteSpeed\Optimize->_optimize() #5 /home/baumitir/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(308): LiteSpeed\Optimize->f in /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php on line 126