پوشش صاف با ساخت بالا برای داخل

 
 

میدونی چی نفس میکشی؟

مواد داخلی نه تنها باید خوب یا آسان برای پردازش باشند، بلکه باید در درجه اول از مواد معدنی طبیعی و بدون انتشار مواد مضر ساخته شوند، به اصطلاح VOC – ترکیبات آلی فرار. محصولات Baumit نه تنها حداکثر را برآورده می کنند. محدودیت های مجاز، اما تا 100 برابر کوچکتر هستند.

 

نه مرطوب و نه خشک

رطوبت مناسب هوا بین 40 تا 60 درصد به ما در تنظیم مواد آهکی طبیعی کمک می کند. ریزساختار چنین پوشش‌ها و گچ‌هایی با ساخت بالا شبیه یک اسفنج است که به آن‌ها اجازه می‌دهد به طور موثر رطوبت اضافی محیط را جذب کنند و در مورد هوای خشک، آن را به محیط بازگردانند. 

کیفیت هوا

آب و هوای گچ دارای خصوصیات اساسی با PH بیش از 7 است که خاکی را برای رشد کپک و میکروارگانیسم های بیماری زا تشکیل نمی دهد و به طور طبیعی ضد باکتری است.

 

پوشش های آهکی صاف با ساخت بالا

 

پوشش‌های معدنی بر پایه آهک با نفوذپذیری بالا به بخار، بدون سنگ زنی سطح، سطح صاف را در فضای داخلی ایجاد می‌کنند. آنها به صورت دستی یا مکانیکی مستقیماً روی بتن، گچ تخته یا آهک، سیمان آهکی و گچ های بازسازی شده اعمال می شوند.

 
 
 

سنتی

روکش آهک بامیت طبیعی سفید KlimaFino برای همه دوستداران هنرهای سنتی. برای صاف کردن سطوح دستی و ریز.

 

سریع

پوشش آهکی خمیری و طبیعی بامیت کلیما فینیش با ساختار بالا در یک سطل عرضه می شود. پس از مخلوط کردن آماده برای استفاده فوری. 


Warning: getimagesize(http://127.0.0.1/baumit/wp-content/uploads/2023/05/Baumit_logofav.png): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/media.cls.php on line 699

Fatal error: Uncaught ErrorException: md5_file(/home/baumitir/public_html/wp-content/litespeed/css/aa3fe9b777a14c5c0941a98581610e7a.css.tmp): failed to open stream: No such file or directory in /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php:126 Stack trace: #0 [internal function]: litespeed_exception_handler(2, 'md5_file(/home/...', '/home/baumitir/...', 126, Array) #1 /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php(126): md5_file('/home/baumitir/...') #2 /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(778): LiteSpeed\Optimizer->serve('https://baumiti...', 'css', true, Array) #3 /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(307): LiteSpeed\Optimize->_build_hash_url(Array) #4 /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(240): LiteSpeed\Optimize->_optimize() #5 /home/baumitir/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(308): LiteSpeed\Optimize->f in /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php on line 126