جامد، جامد و عایق حرارتی

ملات بنایی و روکشی

ملات های بنایی باومیت مخلوط کارخانه ای هستند و جزء ضروری مصالح بنایی کارآمد هستند. به دلیل مقاومت فشاری متفاوت و z. T. خواص عایق حرارتی، آنها را می توان به صورت جداگانه استفاده می شود.

صرفه جویی در زمان و هزینه

از آنجایی که اختلاط دستی در محل ساخت و ساز به دلیل ملات بنایی باومیت مخلوط شده در کارخانه دیگر ضروری نیست، در پروژه ساخت و ساز وقت می گیرید و در نتیجه در هزینه نیز صرفه جویی می کنید.

ایمنی از طریق
ملات بنایی باومیت با کیفیت آزمایش شده با دقت خاصی ساخته و آزمایش شده است. این آزمایشات نه تنها در کارخانه، بلکه توسط مؤسسات آزمایش خارجی مستقل نیز انجام می شود. از این گذشته، پایداری کلی یک ساختمان از جمله به کیفیت ملات بنایی بستگی دارد.

مخلوط همگن در یک ترکیب ایده آل
کیفیت یکنواخت ملات بنایی Baumit را تنها می توان از طریق فرآیندهای استاندارد و دستور العمل های کاملاً ایمن تضمین کرد. آنها قبل از بطری شدن کاملاً همگن می شوند. بنابراین، ملات بنایی Baumit مخلوط کارخانه به مراتب برتر از هر ترکیب دستی محل ساخت و ساز است.

در هر صورت
مهمترین وظیفه ملات بنایی ایجاد اتصال غیر مثبت به آجر است. علاوه بر این، تعدادی از خواص مهم دیگر مانند به عنوان مثال: محافظت در برابر رطوبت، حفاظت از حرارت، عایق صدا و حفاظت در برابر آتش.


Warning: getimagesize(http://127.0.0.1/baumit/wp-content/uploads/2023/05/Baumit_logofav.png): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/media.cls.php on line 699

Fatal error: Uncaught ErrorException: md5_file(/home/baumitir/public_html/wp-content/litespeed/css/8eea4794c4f055c46ade1809f2badaa0.css.tmp): failed to open stream: No such file or directory in /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php:126 Stack trace: #0 [internal function]: litespeed_exception_handler(2, 'md5_file(/home/...', '/home/baumitir/...', 126, Array) #1 /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php(126): md5_file('/home/baumitir/...') #2 /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(778): LiteSpeed\Optimizer->serve('https://baumiti...', 'css', true, Array) #3 /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(307): LiteSpeed\Optimize->_build_hash_url(Array) #4 /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(240): LiteSpeed\Optimize->_optimize() #5 /home/baumitir/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(308): LiteSpeed\Optimize->f in /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php on line 126