بازسازی نمای آلوده

اگر هیچ ترک یا آسیب دیگری در نمای شما قابل مشاهده نیست، خانه شما فقط نیاز به بازسازی دارد و کار شما ساده و سریع خواهد بود.

2 پله تا نمای جدید

کثیفی های عمیق روی نما، چسبندگی رنگ جدید را کاهش می دهد، بنابراین لازم است قبل از اعمال رنگ نما جدید، سطح نما را با یک ماده تمیز کننده تمیز کنید.

پس از آن کافی است دو لایه رنگ نما با کیفیت بالا بزنید تا خانه شما یک بار دیگر نو شود.

مرحله 1

سطح را با Baumit ReClean تمیز کنید.

گام 2

پوشش با رنگ نما جدید Baumit StarColor، NanoporColor، SilikonColor.

دستورالعمل های کاری مرحله به مرحله

1. وضعیت نما را ارزیابی کنید

سطح نما باید محکم و منسجم و عاری از جلبک و ترک باشد. نمای خاکی و کثیف را با برس یا فشار شستشو دهید. در صورتی که نما همچنان دارای نواقص دیگری است، ابتدا باید آنها را برطرف کرد.

2. به چه چیزی نیاز داریم؟

Baumit ReClean، رنگ نما جدید، برس موی سخت، غلتک نما یا تجهیزات رنگ آمیزی ماشینی نما را آماده کنید.

3. عامل تمیز کننده

با استفاده از Baumit ReClean کثیفی و چربی سنگین را پاک می کنیم. بسته به میزان آلودگی سطحی از آب رقیق نشده یا رقیق شده تا نسبت 1:10 استفاده کنید.

4. نظافت نما

Baumit ReClean را با یک ابزار اسپری یا یک برس سخت بمالید. همچنین می‌توانیم هنگام استفاده از پاک‌کننده‌های فشار قوی، آن را به آب اضافه کنیم. بسته به میزان آلودگی 2 تا 20 دقیقه بگذارید کار کند. در صورت آلودگی شدید، دستگاه باید در چند مرحله کاری اعمال شود.
سپس نما را با آب ولرم بشویید یا از یک پاک کننده نما با فشار بالا استفاده کنید.

5. مانتو نما جدید

دو لایه رنگ نما با کیفیت بالا را به نمای تمیز می زنیم. اولین لایه رقیق شده با 10 تا 15 درصد آب اعمال می شود. بعد از یک دقیقه استراحت از 12 ساعت 1 تا 2 لایه رنگ نما را در صورت نیاز اعمال می کنیم. یک دقیقه اجازه دهید 4 ساعت بین هر کت.

6. پاشش رنگ نما

رنگ نما بائومیت نیز ممکن است با استفاده از اسپری بدون هوا اعمال شود. امکان اجرای سریع و یکنواخت رنگ نما را در مدت زمان کوتاه حتی روی سطوح یکنواخت بزرگ فراهم می کند.

 
 

Warning: getimagesize(http://127.0.0.1/baumit/wp-content/uploads/2023/05/Baumit_logofav.png): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/media.cls.php on line 699

Fatal error: Uncaught ErrorException: md5_file(/home/baumitir/public_html/wp-content/litespeed/css/67f15d4883da8f1b4b9716c2b421fb2b.css.tmp): failed to open stream: No such file or directory in /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php:126 Stack trace: #0 [internal function]: litespeed_exception_handler(2, 'md5_file(/home/...', '/home/baumitir/...', 126, Array) #1 /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php(126): md5_file('/home/baumitir/...') #2 /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(778): LiteSpeed\Optimizer->serve('https://baumiti...', 'css', true, Array) #3 /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(307): LiteSpeed\Optimize->_build_hash_url(Array) #4 /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(240): LiteSpeed\Optimize->_optimize() #5 /home/baumitir/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(308): LiteSpeed\Optimize->f in /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php on line 126