بازسازی نما - رندر جاذب قوی

قبل از اعمال یک سطح جدید، یک پوشش مخصوص Baumit MultiPrimer را اعمال کنید و سپس یک رنگ نمای جدید با کیفیت بالا اعمال کنید.

2 پله تا نمای جدید

مرحله 1

استفاده از پوشش پایه Baumit MultiPrimer.

گام 2

پوشش با رنگ نما جدید Baumit StarColor، NanoporColor، SilikonColor.

دستورالعمل های کاری مرحله به مرحله

1. به چه چیزی نیاز داریم؟

برای جبران جذب زیرلایه به یک پرایمر Baumit MultiPrimer، یک غلتک رنگ، یک ظرف، یک غلتک نما یا تجهیزاتی برای رنگ آمیزی نمای ماشینی نیاز داریم.

2. نظافت نما

سطح نما باید محکم و منسجم و عاری از جلبک و ترک باشد. نمای خاکی و کثیف را با برس یا فشار شستشو دهید. هر قسمتی که پوست کنده می شود را بردارید. در صورتی که نما همچنان دارای نواقص دیگری است، ابتدا باید آنها را برطرف کرد.

3. پرایمر

بسته به میزان جذب رندر، پرایمر را با آب 1:1 تا 1:5 رقیق کنید و خوب مخلوط کنید.

4. کاربرد محصول

پرایمر را با استفاده از قلم مو، غلتک یا اسپری بمالید. هنگام اعمال چندین لایه، همیشه روی یک لایه خشک بمالید. زمان پخت قبل از اعمال سطح بیشتر، حداقل 12 ساعت است.

5. مانتو نما جدید

دو لایه رنگ نما با کیفیت بالا را به نمای تمیز می زنیم. اولین لایه رقیق شده با 10 تا 15 درصد آب اعمال می شود. بعد از یک دقیقه استراحت از 12 ساعت 1 تا 2 لایه رنگ نما را در صورت نیاز اعمال می کنیم. یک دقیقه اجازه دهید 4 ساعت بین هر کت.

6. پاشش رنگ نما

رنگ نما باومیت نیز ممکن است با استفاده از اسپری بدون هوا اعمال شود. امکان اجرای سریع و یکنواخت رنگ نما را در مدت زمان کوتاه حتی روی سطوح یکنواخت بزرگ فراهم می کند.

 

Warning: getimagesize(http://127.0.0.1/baumit/wp-content/uploads/2023/05/Baumit_logofav.png): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/media.cls.php on line 699

Fatal error: Uncaught ErrorException: md5_file(/home/baumitir/public_html/wp-content/litespeed/css/f52962ffed347fb67c522b758f92e4c7.css.tmp): failed to open stream: No such file or directory in /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php:126 Stack trace: #0 [internal function]: litespeed_exception_handler(2, 'md5_file(/home/...', '/home/baumitir/...', 126, Array) #1 /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php(126): md5_file('/home/baumitir/...') #2 /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(778): LiteSpeed\Optimizer->serve('https://baumiti...', 'css', true, Array) #3 /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(307): LiteSpeed\Optimize->_build_hash_url(Array) #4 /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(240): LiteSpeed\Optimize->_optimize() #5 /home/baumitir/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(308): LiteSpeed\Optimize->f in /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php on line 126