بازسازی نما - رنگ پوست کنده

قبل از استفاده از رنگ نما جدید، درد لایه برداری را با کاردک از بین ببرید. بی نظمی های سطح را با استفاده از رندر نوسازی صاف کنید.

 

4 پله تا نمای جدید

مرحله 1

 

رنگ لایه بردار را به صورت فیزیکی پاک کرده و نما را تمیز کنید. سطح ناهموار حاصل رندر شده و گچ نمای با کیفیت جدید اعمال می شود.

گام 2

برای چسبندگی و چسبندگی بهتر رندر، از پرایمر باندینگ Baumit MultiPrimer استفاده کنید.

مرحله 3

نما را با استفاده از Baumit MultiWhite رندر کنید و توری فیبر شیشه ای را وارد کنید.

مرحله 4

پس از بلوغ رندر جدید، یک رنگ نمای جدید، Baumit StarColor، NanoporColor یا SiliconColor را اعمال کنید.

دستورالعمل های کاری مرحله به مرحله

1. به چه چیزی نیاز داریم؟

رندر نوسازی Baumit MultiWhite، توری شیشه ای فایبر، پرایمر باندینگ Baumit MultiPrimer، کاردک، نرم کننده ضد خوردگی، قاشق سنگ تراشی، برس موی سخت، کاسه مخلوط کن مناسب را آماده کنید.

2. نظافت نما

سطح نما باید محکم و منسجم و عاری از جلبک و ترک باشد. رنگ پوست کنده را با استفاده از کاردک به صورت فیزیکی پاک کنید. نمای خاکی و کثیف را با برس یا فشار شستشو دهید. در صورتی که نما همچنان دارای نواقص دیگری است، ابتدا باید آنها را برطرف کرد.

3. پرایمر باندینگ

بسته به قدرت جذب رندر، پرایمر باندینگ مولتی پرایمر Baumit را با آب 1:1 تا 1:5 رقیق کنید و خوب مخلوط کنید. پرایمر را با استفاده از قلم مو، غلتک یا اسپری روی رندر بمالید. هنگام اعمال چندین لایه، همیشه روی یک لایه خشک بمالید. زمان پخت قبل از اعمال رندر حداقل 12 ساعت است.

4. رندر نما

Baumit MultiWhite را با استفاده از نرم کننده دندانه دار ضد خوردگی روی رندر خشک بمالید و مش فایبرگلاس را وارد کنید. پس از خشک شدن جزئی لایه اول، لایه نازک دوم را بمالید و پس از خشک شدن کافی، ساختار سطح را با یک نرم کننده پلی استایرن، نمد یا فوم صاف کنید. عرض رندر 3 – 5 میلی متر.

5. مانتو نما جدید

دو لایه رنگ نما با کیفیت بالا را به نمای تمیز می زنیم. اولین لایه رقیق شده با 10 تا 15 درصد آب اعمال می شود. بعد از یک دقیقه استراحت از 12 ساعت 1 تا 2 لایه رنگ نما را در صورت نیاز اعمال می کنیم. یک دقیقه اجازه دهید 4 ساعت بین هر کت.

6. پاشش رنگ نما

رنگ نما باومیت نیز ممکن است با استفاده از اسپری بدون هوا اعمال شود. امکان اجرای سریع و یکنواخت رنگ نما را در مدت زمان کوتاه حتی روی سطوح یکنواخت بزرگ فراهم می کند.

 

 


Warning: getimagesize(http://127.0.0.1/baumit/wp-content/uploads/2023/05/Baumit_logofav.png): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/media.cls.php on line 699

Fatal error: Uncaught ErrorException: md5_file(/home/baumitir/public_html/wp-content/litespeed/css/0557536bbb42d983d202c78c0c45dd1b.css.tmp): failed to open stream: No such file or directory in /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php:126 Stack trace: #0 [internal function]: litespeed_exception_handler(2, 'md5_file(/home/...', '/home/baumitir/...', 126, Array) #1 /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php(126): md5_file('/home/baumitir/...') #2 /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(778): LiteSpeed\Optimizer->serve('https://baumiti...', 'css', true, Array) #3 /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(307): LiteSpeed\Optimize->_build_hash_url(Array) #4 /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(240): LiteSpeed\Optimize->_optimize() #5 /home/baumitir/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(308): LiteSpeed\Optimize->f in /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php on line 126