Baumit Baumacol – سیستمی برای اتصال روکش و کاشی کاری

 
 

پایه برای آستر

استفاده از روکش و آستر با کیفیت بالا مشروط به سطوح محکم، باربر، خشک، تمیز و به اندازه کافی یکنواخت است، مانند بتن، بتن متخلخل، گچ های رسیده خشک و غیره.

کاشی کاری

ناهمواری های بزرگتر کف باید از قبل تراز شود. به عنوان مثال با روکش های خود تراز کننده Baumit Nivello. اگر باید یک لایه شیبدار ایجاد شود، می توان از بتن خاردار Baumit FlexBeton استفاده کرد.

رو به رو

ناهمواری دیوارها را می توان با روکش ترمیم Baumit VivaRenova از بین برد. شیارها و ترک های بزرگتر را می توان با مواد خشک شونده سریع Baumit SpeedFix پر کرد.

 
 

پرایمر باندینگ

پایه های جذب عمیق می توانند به طور قابل توجهی چسبندگی ملات های باندینگ را کاهش دهند. یک پرایمر باندینگ مناسب سطحی به اندازه کافی ناهموار را تشکیل می دهد و اطمینان حاصل می کند که رطوبت ملات چسباننده به طور یکنواخت به سطح خیس می شود و به لطف آن ملات باندینگ به چسبندگی بهینه می رسد.
از پرایمر باندینگ Baumit Grund برای پایه های جذبی و Baumit SuperGrund برای پایه های غیر جذبی استفاده کنید.

 
 

عایق آب – هیچ شانسی برای رطوبت

کف ها و دیوارهایی که در معرض پاشش مستقیم آب در اتاق هایی با عملیات مرطوب هستند (مانند دوش، کابین دوش، حمام، استخر) باید به اندازه کافی عایق بندی شوند. روکش عایق Baumit Baumacol Protect برای عایق کاری تراس ها، بالکن ها و قسمت های بیرونی و همچنین دوش ها و حمام ها در داخل طراحی شده است. روکش عایق Baumit Baumacol Proof برای عایق کاری آب در فضای داخلی طراحی شده است.
عایق آب با نوارهای آب بندی انعطاف پذیر برای آب بندی کامل لبه ها و زوایا و همچنین با قطعاتی برای آب بندی انعطاف پذیر ورودی ها و نفوذ اتصالات تکمیل می شود.

 

چسب – راه حل مناسب را پیدا کنید

 
 

کاشی‌کاری دیواری سرامیکی با کیفیت بالا با رنگ‌ها، طرح‌ها و متریال‌های مختلف، خلاقیت شما را محدود نمی‌کند. با این حال، انتخاب یک نوع چسب مناسب برای تضمین ثبات و زیبایی برای چندین سال مهم است.

در مجموعه بائومیت باوماکول، می‌توانید نوع درستی از چسب را برای هر کاربرد پیدا کنید – از چسب استاندارد Baumit Baumacol Basic، چسب با انعطاف‌پذیری بالا Baumit Baumacol FlexTop تا چسب مخصوصاً مناسب برای چسبندگی سنگ مرمر Baumit Baumacol FlexMarmor.

 

تزریق – نهایی در رنگ های مرسوم، مد روز

گروتینگ عملکرد بسیار مهمی در روکش دارد. اجزای منفرد روکش را به هم متصل می کند، محافظت از ناحیه روبرو را در برابر رطوبت تضمین می کند، و در نهایت، در شکل گیری یک تصویر کلی زیبایی از کار مشارکت می کند.
Baumit Baumacol PremiumFuge 24 سایه رنگ را ارائه می دهد. مواد تزریق انعطاف پذیر، ضد آب با درمان ضد کپک و کثیفی است. مکمل بهینه مواد تزریق، سیمان سیلیکونی الاستیک دائمی Baumit Baumacol Silikon است که علاوه بر 24 سایه، به عنوان سیمان شفاف نیز عرضه می شود.


Warning: getimagesize(http://127.0.0.1/baumit/wp-content/uploads/2023/05/Baumit_logofav.png): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/media.cls.php on line 699

Fatal error: Uncaught ErrorException: md5_file(/home/baumitir/public_html/wp-content/litespeed/css/cb36dc5874f6c98c5ae114f3fdcfc86d.css.tmp): failed to open stream: No such file or directory in /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php:126 Stack trace: #0 [internal function]: litespeed_exception_handler(2, 'md5_file(/home/...', '/home/baumitir/...', 126, Array) #1 /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php(126): md5_file('/home/baumitir/...') #2 /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(778): LiteSpeed\Optimizer->serve('https://baumiti...', 'css', true, Array) #3 /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(307): LiteSpeed\Optimize->_build_hash_url(Array) #4 /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(240): LiteSpeed\Optimize->_optimize() #5 /home/baumitir/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(308): LiteSpeed\Optimize->f in /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php on line 126