حمام، صحافی رو به رو مرحله به مرحله

اگر دیوارها و کف به طور دائم تحت فشار رطوبت باشند، روکش باید با افزایش تقاضا مقابله کند. همچنین در این مورد، سیستم Baumacol ترکیب مناسبی از نواحی را که باید اندود شوند ترتیب می دهد.

باوماکول در حمام

 

1. آماده سازی زیرلایه: پرایمر باندینگ Baumit Grund
2. لایه تراز یا شیب: به عنوان مثال Baumit FkexBeton
3. عایق ضد آب: رنگ عایق Baumacol Proof یا Screed Baumacol Protect
4. نوارهای آب بندی: نوار آب بندی Baumacol و لوازم جانبی
5. به نوع کاشی کاری، به عنوان مثال Baumacol FlexTop، FlexTop Speed، FlexMarmor، FlexUni
6. گروت: Baumacol PremiumFuge
7. سیمان سیلیکونی: Baumacol Silikon

 

روش گام به گام

1. قبل از اتصال، بستر باید به دقت تمیز شود. بستر باید خشک، تمیز، سفت و یخ زده نباشد.

2. در صورت نیاز از کفپوش های Baumit Nivello برای تراز کردن ناهمواری ها یا Baumit FlexBeton برای ایجاد یک لایه شیب دار استفاده کنید.

3. زیرلایه را با پرایمر باندینگ Baumit Grund یا Baumit SuperGrund درمان کنید تا از چسبندگی بهتر و یکسان شدن قابلیت جذب اطمینان حاصل کنید.

4. مکان هایی که در معرض مستقیم پاشش آب قرار دارند، مانند دوش، حمام و غیره، باید با روکش عایق Baumit Baumacol Proof یا Screed Baumacol Protect درمان شوند.

5. قبل از اعمال پوشش عایق، نوار آب بندی Baumit Baumacol را در گوشه ها قرار دهید.

6. چسب روکشی و کاشی کاری را به وسیله ابزار نمره دهی مناسب در زاویه 45 تا 60 درجه پخش کنید. برای اطمینان از چسبندگی بهتر روکش به زیرلایه توصیه می شود روی سطح زیرین و همچنین قسمت زیرین روکش چسب بزنید.

7. جزء رو به رو را کمی به بستر چسبندگی آماده شده فشار دهید. موقعیت رو به رو یا کاشی کاری را می توان در برنامه اصلاح کرد. 5 دقیقه. باقیمانده های احتمالی چسب را با یک اسفنج مرطوب پاک کنید.

8. پس از خشک شدن چسب، مواد اتصال دهنده را با کاردک لاستیکی به صورت مورب به درزها فشار دهید. بعد از 5 تا 15 دقیقه صورت و کاشی کاری را با آب تمیز با اسفنج نرم بشویید.

9. سیمان سیلیکونی را توسط تفنگ تزریق به مفاصل تزریق کنید. برای پر کردن درزهای انبساط یا مونتاژ مناسب است.


Warning: getimagesize(http://127.0.0.1/baumit/wp-content/uploads/2023/05/Baumit_logofav.png): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/media.cls.php on line 699

Fatal error: Uncaught ErrorException: md5_file(/home/baumitir/public_html/wp-content/litespeed/css/66c4579783a41e4c2a005076967dbe75.css.tmp): failed to open stream: No such file or directory in /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php:126 Stack trace: #0 [internal function]: litespeed_exception_handler(2, 'md5_file(/home/...', '/home/baumitir/...', 126, Array) #1 /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php(126): md5_file('/home/baumitir/...') #2 /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(778): LiteSpeed\Optimizer->serve('https://baumiti...', 'css', true, Array) #3 /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(307): LiteSpeed\Optimize->_build_hash_url(Array) #4 /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(240): LiteSpeed\Optimize->_optimize() #5 /home/baumitir/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(308): LiteSpeed\Optimize->f in /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php on line 126