مانتوهای بدون چربی خود تراز

گچ سیلیکونی درجه یک Baumit StarTop و نسل جدید رنگ StarColor برای همه – نماهای جدید و بازسازی شده. ترکیبی از بایندر سیلیکونی با کیفیت بالا و پرکننده کاربردی نوآورانه، خواص منحصر به فردی را برای محافظت طولانی مدت از نما ایجاد می کند و انتخاب بیشتری از سایه های رنگ را ارائه می دهد.

 

کفگیرهای خود تراز برای تسطیح کف. استفاده از آنها ساده است و پس از سخت شدن، بستری ایده آل برای کاشی کاری یا سایر پوشش های کف را تشکیل می دهند. آنها نه تنها در نوسازی برای تسطیح طبقات قدیمی یا یکپارچه سازی سطوح مختلف، بلکه در ساختمان های جدید برای کفپوش های جدید، که در آن پوشش کف، به عنوان مثال کاشی های با فرمت بزرگ یا مشمع کف اتاق، به سطح بسیار مسطح نیاز دارد، استفاده می شود.

ترکیب گچ Baumit Nivello Quattro

دسته اسکیم خود تراز کننده CA-C20-F6 برای پایه انیدریت، برای تسطیح بسترهای گچی و سیمانی. ضخامت 1-20 میلی متر، بستری برای انواع پوشش ها و همچنین مناسب برای گرمایش از کف. قابل استفاده برای تمامی فضاهای مسکونی اعم از آشپزخانه و حمام. استفاده ساده، بدون خطر ترک ناشی از انقباض.

 

کفگیر سیمانی خود تراز

Baumit Nivello 10 یک اسکیم سیمانی خود تراز در رده CT-C30-F7 برای تراز کردن کف سیمانی است. مناسب برای تمامی فضاهای مسکونی از جمله آشپزخانه و حمام. برای ضخامت های 3-10 میلی متر.

Baumit Nivello 30 یک اسکیم سیمانی در رده CT-C25-F5 برای تسطیح کف سیمان و همچنین مناسب برای زیرلایه هایی با گرمایش از کف است. مناسب برای تمامی فضاهای مسکونی از جمله آشپزخانه و حمام. برای ضخامت های بیشتر از 2 تا 30 میلی متر.

 
 

آماده سازی بستر

اسکیم تراز را از دیوارهای اطراف و سازه های عمودی با استفاده از نوارهای گسترش PE Baumit با حداقل ضخامت 5 میلی متر جدا کنید. بستر ابتدا باید با رنگ نافذ درمان شود. در زیرلایه های نفوذپذیر از چسب Baumit Grund یا Baumit SuperGrund بر روی بسترهای نفوذ ناپذیر یا زیرلایه هایی با لایه های آسفالتی استفاده کنید.

Warning: getimagesize(http://127.0.0.1/baumit/wp-content/uploads/2023/05/Baumit_logofav.png): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/media.cls.php on line 699

Fatal error: Uncaught ErrorException: md5_file(/home/baumitir/public_html/wp-content/litespeed/css/9606e0b6585efefb93274b98607d4e0f.css.tmp): failed to open stream: No such file or directory in /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php:126 Stack trace: #0 [internal function]: litespeed_exception_handler(2, 'md5_file(/home/...', '/home/baumitir/...', 126, Array) #1 /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php(126): md5_file('/home/baumitir/...') #2 /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(778): LiteSpeed\Optimizer->serve('https://baumiti...', 'css', true, Array) #3 /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(307): LiteSpeed\Optimize->_build_hash_url(Array) #4 /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(240): LiteSpeed\Optimize->_optimize() #5 /home/baumitir/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(308): LiteSpeed\Optimize->f in /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php on line 126