روکش های گچی انیدریت

زمینی محکم برای پاهای شما!

طبقات نباید شما را از بین ببرند. با اسکرید انیدریت شما همیشه راه درستی خواهید داشت. پیچ های ریخته شده با سال ها تمرین ثابت شده اند و به اولین انتخاب حرفه ای تبدیل شده اند. این مصالح ساختمانی ایمن و سازگار با محیط زیست، پایه ای برای زندگی سالم ایجاد می کند. روکش های گچی پایدار و عاری از هرگونه انقباض ناخواسته هستند.

 
 
 

سر و صدای کمتر

با روکش های خود تراز می توانیم در ضخامت کف صرفه جویی کنیم. کف کش ها با ضخامت هایی از 35 میلی متر شروع می شوند که 25 درصد کمتر از سیمان است. این “صرفه جویی در ضخامت” را می توان برای مقاصد عایق حرارتی یا صدا استفاده کرد و در نتیجه گرما و راحتی فضای زندگی را افزایش داد.

گرمایش از کف

به لطف خواص عالی رسانایی گرما، روکش های انیدریت ریخته شده برای گرمایش از کف موثر ایده آل هستند. روکش های گچی راحتی را با صرفه جویی در هزینه ترکیب می کنند. روکش‌ها لوله‌های گرمایش از کف را کاملاً می‌پوشانند و منجر به توزیع سریع‌تر و یکنواخت‌تر گرما روی سطح کف می‌شوند.

 

سریع و آسان برای کار با

ساخت‌ها یا بازسازی‌های جدید، انواع زیرلایه‌های مختلف، هر نوع لایه کف نهایی – با کف ریخته‌شده می‌توانید سریع، مطمئن و با قیمت معقول کار کنید. به لطف ویژگی‌های خود تراز و قوام مایع لایه‌های انیدریتی، می‌توانیم بدون نیاز به تسطیح کف با استفاده از لایه‌های بیشتر از کفگیرهای خود تراز، به صافی لازم دست پیدا کنیم. کف گچی باومیت آلفا به صورت گونی یا مخزن عرضه می شود. پیچ های ریخته شده پایدار هستند، بدون تنش های ناخواسته و نیاز به تقویت اضافی هستند. روکش های انیدریت انتخاب مناسبی برای سازندگان و سرمایه گذاران می باشد.

باومیت آلفا 2000

یک رده CA-C20-F5 کف گچی ریخته شده خود تراز برای فضای داخلی، ایده آل برای گرمایش از کف. اسکری انیدریت را می توان به صورت تماسی (25-50 میلی متر)، شکل جدا شده (30-50 میلی متر)، شکل شناور (35-50 میلی متر) یا به عنوان یک کف برای گرمایش از کف (حداقل 35 میلی متر + قطر لوله های گرمایش) اعمال کرد.

باومیت آلفا 3000

رده CA-C30-F6 کف گچی ریخته شده خود تراز با استحکام بیشتر، برای فضای داخلی و ایده آل برای گرمایش از کف. همچنین برای ضخامت های کوچکتر مناسب است. اسکری انیدریت را می توان به صورت تماس (25-35 میلی متر)، به صورت جدا شده (25-40 میلی متر) یا به صورت شناور (30-50 میلی متر) یا به عنوان یک کف برای گرمایش از کف (حداقل 35 میلی متر + قطر لوله های گرمایش) اعمال کرد.


Warning: getimagesize(http://127.0.0.1/baumit/wp-content/uploads/2023/05/Baumit_logofav.png): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/media.cls.php on line 699

Fatal error: Uncaught ErrorException: md5_file(/home/baumitir/public_html/wp-content/litespeed/css/cf3ec71ab38d011dc98f0b3820b89d77.css.tmp): failed to open stream: No such file or directory in /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php:126 Stack trace: #0 [internal function]: litespeed_exception_handler(2, 'md5_file(/home/...', '/home/baumitir/...', 126, Array) #1 /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php(126): md5_file('/home/baumitir/...') #2 /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(778): LiteSpeed\Optimizer->serve('https://baumiti...', 'css', true, Array) #3 /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(307): LiteSpeed\Optimize->_build_hash_url(Array) #4 /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(240): LiteSpeed\Optimize->_optimize() #5 /home/baumitir/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(308): LiteSpeed\Optimize->f in /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php on line 126