روکش های سیمانی

گچ سیلیکونی درجه یک Baumit StarTop و نسل جدید رنگ StarColor برای همه – نماهای جدید و بازسازی شده. ترکیبی از بایندر سیلیکونی با کیفیت بالا و پرکننده کاربردی نوآورانه، خواص منحصر به فردی را برای محافظت طولانی مدت از نما ایجاد می کند و انتخاب بیشتری از سایه های رنگ را ارائه می دهد.

 

زمان استفاده از سیمان کشی

سرکش های سیمانی برای تمامی طبقات نهایی و برای تمامی فضاها از جمله گاراژها و محوطه های مرطوب کارگاهی مناسب است. در گونی برای ساختمان های کوچکتر و در مخازن با سرویس کامل و ماشین آلات برای ساختمان های بزرگتر عرضه می شود. برای نتایج بهتر، سنگ زنی سطحی در ساختمان های بزرگ نیز ارائه می شود.

 

کفپوش بائومیت

سیمان رده CT-C20-F5 برای تمام فضاهای مسکونی و همچنین گاراژها و محوطه های مرطوب کارگاهی. مناسب زیر تمامی طبقات نهایی همچنین برای گرمایش از کف، به ویژه در هنگام بهره برداری از خواص ذخیره حرارتی کف، مناسب است.
کف را می توان به صورت تماسی (35-45 میلی متر)، شکل جدا شده (35-70 میلی متر) یا شناور (45-70 میلی متر) یا برای گرمایش از کف (حداقل 45 میلی متر + قطر لوله های گرمایش) اعمال کرد.

 
 
 

Baumit Screed MG

روکش سیمانی رده CT-C20-F4 که با سنگ زنی سطحی اعمال می شود، برای تمام فضاهای مسکونی، از جمله گاراژها و مناطق مرطوب کارگاهی. مناسب برای تمامی طبقات نهایی همچنین برای گرمایش از کف، به ویژه در هنگام بهره برداری از خواص ذخیره حرارتی کف، مناسب است.
کف را می توان به صورت تماسی (35-45 میلی متر)، شکل جدا شده (35-70 میلی متر) یا شناور (45-70 میلی متر) یا برای گرمایش از کف (حداقل 45 میلی متر + قطر لوله های گرمایش) اعمال کرد.


Warning: getimagesize(http://127.0.0.1/baumit/wp-content/uploads/2023/05/Baumit_logofav.png): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/media.cls.php on line 699

Fatal error: Uncaught ErrorException: md5_file(/home/baumitir/public_html/wp-content/litespeed/css/b2acac1e593d39fd929f649aef937444.css.tmp): failed to open stream: No such file or directory in /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php:126 Stack trace: #0 [internal function]: litespeed_exception_handler(2, 'md5_file(/home/...', '/home/baumitir/...', 126, Array) #1 /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php(126): md5_file('/home/baumitir/...') #2 /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(778): LiteSpeed\Optimizer->serve('https://baumiti...', 'css', true, Array) #3 /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(307): LiteSpeed\Optimize->_build_hash_url(Array) #4 /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(240): LiteSpeed\Optimize->_optimize() #5 /home/baumitir/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(308): LiteSpeed\Optimize->f in /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php on line 126