با گچ های گچی بر تمام فضاهای داخلی سخت افزاری مسلط شوید

نسبت بائومیت – گچ باکیفیت و مدرن با دستگاه گچ کار شده از Baumit. ایده‌آل برای تمام فضاهای داخلی سخت‌گیر که در آن‌ها کار عالی ضروری است و ظاهر ظریف، صاف و براق سطوح دیوار ارزش افزوده مطلوبی را به همراه خواهد داشت.

 
 

مزایا برای پیمانکار و سرمایه گذار

گچ بائومیت به دلیل کیفیت، ویژگی های کاربردی بسیار خوب و ظاهر صاف دیوارها، برای استفاده در پروژه های مدرن املاک و مستغلات در میان پیمانکاران حرفه ای محبوبیت دارد.
گچ های گچی برای انواع کف ها و در تمامی فضاهای اجتماعی در منازل و ساختمان های شهری از جمله آشپزخانه و حمام های معمولی مناسب است. آنها برای فضاهایی با بار رطوبت بالا مناسب نیستند.

 
 
 

گچ کاری ماشینی

در یک کیسه یا شل در یک مخزن عرضه می شود. ایده آل برای گچ کاری سازه های جدید، فضاها و ساختمان های بزرگ.

 
 

Baumit RatioGlatt L

این گچ کاری شده با دستگاه گچ به دلیل خواص کاربردی عالی آن بسیار محبوب است. ترکیب خلاقانه و سبک تر، سرعت پخش بهتر و سطوح ظریف و درخشان را برای دیوارهای مدرن به ارمغان می آورد.

نسبت بائومیت صاف

پیشرو در میان گچ کاری دستگاه گچ. این گچ سنتی و مرغوب با سطحی درخشان با تجربه چندین ساله کاربران راضی به اثبات رسیده است.

نسبت بائومیت 20

این گچ همچنین کاربران را قادر می سازد تا پارامترهای پردازش اثبات شده گچ های اعمال شده با ماشین گچ را با ظاهر سنتی یک گچ آهکی سیمانی ترکیب کنند. گچ گچ با سطح صاف.


Warning: getimagesize(http://127.0.0.1/baumit/wp-content/uploads/2023/05/Baumit_logofav.png): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/media.cls.php on line 699

Fatal error: Uncaught ErrorException: md5_file(/home/baumitir/public_html/wp-content/litespeed/css/10e5c97bf70f44b4d9515a65e2529118.css.tmp): failed to open stream: No such file or directory in /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php:126 Stack trace: #0 [internal function]: litespeed_exception_handler(2, 'md5_file(/home/...', '/home/baumitir/...', 126, Array) #1 /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php(126): md5_file('/home/baumitir/...') #2 /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(778): LiteSpeed\Optimizer->serve('https://baumiti...', 'css', true, Array) #3 /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(307): LiteSpeed\Optimize->_build_hash_url(Array) #4 /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(240): LiteSpeed\Optimize->_optimize() #5 /home/baumitir/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(308): LiteSpeed\Optimize->f in /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php on line 126