مالکیت صنعتی اشمید

SIH، به عنوان شرکت چتر Baumit Beteiligungsgesellschaft و بسیاری از شرکت های موفق دیگر، بسیار فراتر از یک گروه است، این یک شرکت خصوصی با سنت دیرینه در خط مقدم پیشرفت است. شعار آن “احترام به ریشه های خود، حفظ تداوم و شناسایی فرصت ها” است.


جایی که زمانی یک کوره آهک‌سازی کار می‌کرد، امروز یک کسب‌وکار خانوادگی دارای دفاتری است که بی‌تفاوت هستند. و مانند هر خانواده، Schmid Industrieholding پر از افراد واقعی است که از گوشت و خون ساخته شده اند.

اول از همه، یکی از بنیانگذاران Baumit، فردریش اشمید، یک پیشگام قابل اعتماد قدیمی، آماده ریسک پذیری است، اما با احساس اشتباه برای رشد پایدار. سپس پسرش، رابرت اشمید، وجود دارد که با موفقیت عملیات شرکت Schmid Industrieholding را از سال 2009 مدیریت کرده است. اصل راهنمای او تولید محصولات پایدار و نوآورانه است که هم برای مردم و هم برای محیط زیست مفید است.

 
 
 

یک خانواده بین المللی

امروزه، اشمید Industrieholding شامل حدود 100 شرکت و هلدینگ استراتژیک است. بیش از 5700 کارمند اختصاصی برای این هلدینگ و اهداف آن در اتریش و 26 کشور دیگر در اروپا و آسیا کار می کنند، اما مهمتر از همه برای مشتریان آن کار می کنند. اولین سرمایه گذاری خارج از اروپا در سال 2005 در چین بود و در سال 2008 اولین تولید محصولات ملات خشک در آسیا در ترکیه آغاز شد.

 
 
 

تمرکز بر مردم

موفقیت شرکت Schmid Industrieholding بر اساس یک اصل اساسی است: “مردم همیشه در قلب هر کاری که ما انجام می دهیم هستند”. کارمندان، مشتریان و شرکا همیشه می توانند روی بالاترین سطح پشتیبانی ممکن حساب کنند. در داخل شرکت، تاکید زیادی بر روحیه تیمی است. هر کارمندی سفیر این روحیه خاص است که شرکت را بزرگ کرده است.

 
 
 

رشد پایدار

اراده برای موفقیت، تمایل به استفاده حداکثری از هم افزایی و پتانسیل تحقق چشم انداز فرصت های جدیدی را به وجود می آورد: شرکت های مالکیت صنعتی اشمید خود را در بازارهای جدید به عنوان شرکای شایسته با نشان دادن استانداردهای بالا تثبیت می کنند. اعضای هلدینگ در حال یافتن راه حل های مناسب برای پاسخگویی به تقاضای رو به رشد و افزایش آگاهی از کیفیت، به ویژه در اروپای شرقی هستند. ذهنیت خدمات گرا، اقدامات مسئولانه و نوآوری های عملی مزیت قاطع را تضمین می کند. همکاری با شرکا برای شکل دادن به آینده، هدف اعلام شده شرکت هلدینگ است و باقی می ماند.


Warning: getimagesize(http://127.0.0.1/baumit/wp-content/uploads/2023/05/Baumit_logofav.png): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/media.cls.php on line 699

Fatal error: Uncaught ErrorException: md5_file(/home/baumitir/public_html/wp-content/litespeed/css/6de9422bd98445229b894e84b1fc0c44.css.tmp): failed to open stream: No such file or directory in /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php:126 Stack trace: #0 [internal function]: litespeed_exception_handler(2, 'md5_file(/home/...', '/home/baumitir/...', 126, Array) #1 /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php(126): md5_file('/home/baumitir/...') #2 /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(778): LiteSpeed\Optimizer->serve('https://baumiti...', 'css', true, Array) #3 /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(307): LiteSpeed\Optimize->_build_hash_url(Array) #4 /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(240): LiteSpeed\Optimize->_optimize() #5 /home/baumitir/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(308): LiteSpeed\Optimize->f in /home/baumitir/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php on line 126