• فراتر از محدودیت رنگ

فراتر از محدودیت رنگ

Baumit Life یک سیستم رنگی خارق العاده از ۸۸۸ طیف رنگ ارائه می دهد. سیستم رنگ “Baumit Life” به اندازه خود زندگی، متنوع، اصیل و زیباست.

۸۸۸ طیف رنگ مختلف با هر ویژگی که می خواهید

برای مدت طولانی پذیرفته شده بود که اصالت یک ساختمان تنها به طراحی داخلی آن بستگی دارد. با این حال، این افکار اکنون در حال تغییر هستند و ما با گزینه های مختلفی روبرو هستیم

یک ساختمان منحصر به فرد می تواند به لطف یک نمای بیرونی متفاوت ایجاد شود. به همین دلیل است که Baumit سیستم Baumit Life را توسعه داده است که شناخته شده ترین و بهترین نمودار رنگ در اروپا را دارد. Baumit آزادی نامحدودی را در طراحی بیرونی با ۸۸۸ تن رنگ مختلف ارائه می دهد. چه رنگ‌های پاستلی ظریف را ترجیح دهید یا رنگ‌های تیره شدید، گزینه‌های طراحی نامحدود با Baumit Life امکان‌پذیر است. در قلب سیستم Baumit Life 94 تن رنگ اصلی وجود دارد که هر کدام دارای ۸ تغییر رنگ مختلف هستند. این سیستم با ۶ سایه مختلف سفید و ۳۶ رنگ پوشش موزاییکی تکمیل شده است.

تعیین رنگ مورد علاقه شخصی در بین ۸۸۸ طیف مختلف، کار آسانی نیست. بائومیت، ۴ راه مختلف برای کمک به شما در این زمینه پیدا کرده است! از وب سایت تعاملی ما www.baumitlife.com بازدید کنید و اولین قدم را برای دستیابی به نمای رویایی خود بردارید.

  • ۸۸۸ گزینه رنگی مختلف
  • رنگ های تند و زیبا
  • گزینه های طراحی نامحدود
رنگ نمای ساختمان

توضیحات رنگ ها
موفق ترین و چشم نوازترین رنگ برای نمای ساختمان، رنگی است که مناسب با محیط ساختمان باشد. در حالی که نما با محیط منطبق است، از سوی دیگر باید با جزئیات ظریف خود برجسته شود و به شکل طبیعی به نمای کلی محیط های شهری کمک کند.


انجمن های رنگ ها
آیا رنگ خاصی در ذهن دارید؟ شاید بخواهید از رنگی استفاده کنید که رنگ مورد علاقه شما یا یکی از سبک های محبوب را به شما یادآوری کند؟ یک یادآوری مهم: انتخاب رنگ یک نمای بیرونی باید منعکس کننده رنگ هایی باشد که به طور طبیعی در اطراف ساختمان وجود دارد.


روند رنگ ها
رنگ یکی از متمایزترین ویژگی های معماری است. برخی از ترکیبات رنگی با سبک های معماری خاص سازگارتر (بهتر مطابقت دارند). از بین ۱۲ روند طراحی شده توسط معمار و مشاور رنگ، Silvia Cejpek انتخاب کنید.


روانشناسی رنگها
Axel Venn: Axel Venn به عنوان یک متخصص در زمینه های طراحی رنگ، علم درک و انتخاب روند کار کرده است. مطالعات نظری رنگ از مناطق اروپای مرکزی، آمریکای شمالی و آسیای شرقی الهام گرفته شده است. نتایج تحقیقات او به دوازده زبان، در مجلات تخصصی مختلف و در مجموع ۲۶ کتاب تخصصی منتشر شده در ترکیه و خارج از کشور منتشر شد.

Comfortable Living – فرمت عملی برای همه رنگ ها
کل طیف رنگی در قالبی مناسب ارائه شده است.


Trend Living – همیشه به روز:
از جدیدترین ترندهای Baumit الهام بگیرید.


The Building Life – ببینید چه کاری می توان انجام داد:
محدوده ساختمان به شما یک دید کلی عالی از امکانات مختلف بافتی می دهد که می توان با گچ های باومیت به دست آورد.


The Mosaic Living – یک پوشه نمونه در قالب طیف رنگی:
محدوده ساختمان به شما یک دید کلی عالی از امکانات بافت متفاوتی می دهد که می توان با گچ های Baumit به دست آورد.

رنگ نمای ساختمان

مطالب مرتبط

پوشش های نمای تزئینی
نمای سفید: همیشه شیک و جاودانه
فراتر از محدودیت رنگ
کلیه حقوق این سایت برای گروه بازرگانی بائوفیکس محفوظ است