فناوری مدرن با مواد سنتی مطابقت دارد

ساخت و سازهای ثابت دارای مزایا و مضراتی هستند. به منظور جلوگیری از اتلاف انرژی زیاد ، طی ۱۰ سال گذشته پیشرفت عظیمی در عایق حرارتی و مقاومت در برابر دیواره های خارجی و پنجره ها صورت گرفته است. با این حال ، به طور فزاینده ساخت و سازهای هوایی نه تنها گرما ، بلکه آلاینده های مضر را نیز درون خود نگه می دارند.

محصولات Klima با الهام از طبیعت

محصولات Klima به بهبود وضعیت آب و هوای داخلی ساختمان اختصاص یافته است. گچ Klima یک گچ معدنی با محتوای آهک طبیعی با قابلیت تنفس می باشد و به عنوان تنظیم کننده رطوبت طبیعی عمل می نماید، بطوریکه می تواند رطوبت بیشتری را در مدت زمان کوتاهتر در مقایسه با گچ های داخلی معمول جذب نموده و در صورت کاهش رطوبت ، آن را به آرامی و به طور مساوی به هوای داخلی باز گرداند.

تحقیقات ثابت می کند که گچ Klima به حفظ رطوبت داخلی ایده آل بین ۴۰ تا ۶۰٪ کمک می کند. بعلاوه ، محتوای آهک گچ ، خطر میکروارگانیسم ها را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. pH بالای ۱۲-۱۳ خاصیت ضد قارچی و ضد باکتریایی آن را تضمین می کند. علاوه بر این ، سطح آنتی استاتیک گچ امکان رسوب ذرات ریز غبار را نیز نمی دهد، که همین امر ، یک محیط سالم ، پاکیزه و دلپذیر را در فضای داخلی تضمین می کند.

آهک خاصیت پیشگیرانه ای دارد

کپک و قارچ ها از جمله خطرات برای سلامتی انسان ها در خانه می باشند. ماهیت آهک قلیایی است و این به طور طبیعی مانع از شکل گیری کپک و قارچ می شود. در هنگام ساختن یا نوسازی خانه خود ، این امکان را دارید که در شرایط سالم زندگی کنید و خانه ای بسازید که به شما قدرت و نشاط می بخشد. بایومیت سالهاست که از محصولات خود برای ایجاد راه حل های سالم برای زندگی و سازگار با محیط زیست استفاده می کند ، به عنوان مثال با استفاده از محصولات Baumit Klima. اطمینان از اینکه هوای سالم تری در آینده تنفس می کنید را خواهید داشت.

جایگزینی هوای داخلی با هوای خارجی (نرخ تبادل هوا) اکنون اغلب ده برابر کمتر از ساختمانهای قدیمی است. در ساختمان های مدرن کنونی ، مصالح ساختمانی با قابلیت گردش و عبور هوا ، تقاضای بسیار بیشتری را نسبت به گذشته بوجود آورده است . تهویه هوا یا تهویه خانگی کنترل شده ، غلظت مواد مضر در داخل ساختما کاهش می دهد ولی با این حال ، ایمن ترین گزینه این است که در وهله اول از ورود مواد مضر به داخل ساختمان جلوگیری شود.

آهک سنتی :

آهک یکی از مصالح ساختمانی سنتی است که سابقه طولانی در استفاده از آن در ساخت خانه ها را دارا می باشد که با استفاده از سازه های آجری ، اهمیت تولید آهک افزایش یافت.آهک ها به مدت ۸ تا ۷۲ ساعت در اجاق ها سوزانده می شدند و اجاق های آجری معمولاً در نزدیکی منبع سنگ آهک قرار داشتند. امروزه از آهک در مخلوط گچ و ملات استفاده می شود و البته کیفیت آن به طور قابل توجهی نسبت به گذشته افزایش پیداکرده است.

ویژگیهای مثبت گچ های مدرن با پایه آهک :

  • آهک فقط تا حدودی منافذ را در دیوارها می بندد ، به لطف آن دیواره ها می توانند تنفس کنند.
  • استفاده از آهک خطر ایجاد کپک را کاهش می دهد.
  • اندودهای آهک و سیمان برای تعادل گرما ، بهبود عایق صوتی و مقاومت در برابر رطوبت بسیار عالی هستند.

مزایای محصولات Klima :مواد معدنی در گچ های آهکی بایومیت حاوی مواد مضر نبوده و قادر به کنترل رطوبت هوا می باشند. محصولات بی نظیر سیستم Baumit Klima این کار را بسیار با اطمینان انجام می دهند. در نتیجه در هر فصلی از یک فضای داخلی دلپذیر و بهینه برخوردار می باشید .

دلایل انتخاب Baumit Klima :


  • رطوبت را متعادل می کند
  • آب و هوای داخلی ایده آل ایجاد می کند
  • محافظت در برابر قالب
  • VOC را کاهش می دهد و CO2 را متعادل می کند
  • محافظت در برابر قالب
کلیه حقوق این سایت برای گروه بازرگانی بائوفیکس محفوظ است