بائومیت کلیما

محصولاتی که هوای داخلی را تنظیم می کنند

محصولات Klima – با الهام از طبیعت


درست مانند یک پوسته تخم مرغ ، محصولات Baumit Klima حاوی آهک هستند و درست همانطور که یک پوسته تخم مرغ از جوجه داخلش محافظت می کند ، به عنوان یک محفظه آب و هوایی عمل می کند ، Baumit Klima رطوبت ساختمان ها را تنظیم کرده و هوای داخلی تازه ای را فراهم می کند.

گچ های آهک به طور طبیعی ضد عفونی می شوند

رطوبت نسبی هوای ایده آل بین ۴۰ تا ۶۰ درصد است. ارگانیسم های موجود در گرد و غبار که می توانند باعث آسم شود ، در رطوبت بالا نیز رشد می کنند. هوای خیلی خشک نه تنها منجر به افزایش سطح گرد و غبار ، بلکه به خشک شدن غشاهای مخاطی نیز منجر شده و باعث افزایش خطر عفونت ها می شوند ، به عنوان مثال به افزایش ویروس های آنفولانزا در فصل سرما می توان اشاراه کرد.

رطوبت حاصل از حمام و سرویس های بهداشتی ، پخت و پز ، خشک کردن لباس های شسته شده و تنفس توسط یک خانواده چهار نفره ، به طور متوسط در هر روز به میزان ۲۰ لیتر آب را در هوا آزاد می کند. ساختمان و تعمیرات آن نیز می تواند به رطوبت باقیمانده در داخل افزوده شود. این رطوبت باید تا حدی توسط دیوارها ، کفها و اثاثیه ها جذب شده و بعداً آزاد شود.

چگونه رطوبت هوا را کنترل کنیم

گچ های Baumit Klima رطوبت را به روشی مشابه ریه انسان تنظیم می کنند. با بافت ریزپوشش خود ، سطح تنظیم کننده آب و هوا را تشکیل می دهند. در مقایسه با سایر مصالح ساختمانی ، گچ Baumit Klima مقدار زیادی از رطوبت را در مدت زمان کوتاهی جذب می کند و هنگامی که رطوبت اتاق کم است ، آنرا به تدریج در محیط اطراف خانه رها می کند. این امر منجر به کاهش قابل ملاحظه ای از رطوبت زیادی در اتاق می شود و با این کار می توان از یک فضای داخلی دلپذیر و متعادل ، نه خیلی مرطوب و نه خشک ، اطمینان حاصل کرد.

به طور طبیعی هوا را ضد عفونی کنید

به لطف خاصیت تنظیم کنندگی آب و هوا ، گچ های بائومیت Klima به عنوان بافرهای بزرگ رطوبت عمل کرده ، به طور مداوم می توان از داشتن یک فضا با آب و هوای متعادل در داخل خانه اطمینان حاصل کرد و به طبع آن ، خطر ایجاد کپک و قارچ را کاهش داد. مقدار PH بالای ۱۲-۱۳ آنها ، خاصیت ضد کپک و ضد باکتریایی را به آنها می دهد. علاوه بر این ، سطح ضد استاتیک آنها بدان معنی است که آنها نمی توانند گرد و غبار ریز را جمع کنند.

راه حل های سیستم Baumit Klima برای سطوح مختلف

سطح صاف:

برای ساختن یک خانه سالم با محصولات خالص و طبیعی یک سطح یکنواخت و قابل تنفس ایجاد کنید.

رنگ
۲x KlimaColor

رویه نهایی
Klima Glatte W

پرایمر

لایه زیرین
KP 36 W

سطح با بافت نرم:

این سیستم برای دستیابی به یک سطح با بافت نرم مناسب میباشد که دارای محتوای بالای آهک می باشد

رنگ
۲x KlimaColor

رویه نهایی

پرایمر

لایه زیرین
KP 36 W

سطح بافت دار:

راه حل تخصصی برای تجربه یک سطح بافت دار است که باعث کاهش اثرات مضر در محیط اطراف شما می شود.

رنگ
۲x KlimaColor

رویه نهایی
KlimaDekor

پرایمر
KlimaPrimer

لایه زیرین
KP 36 W

مطالب مرتبط

کلیه حقوق این سایت برای گروه بازرگانی بائوفیکس محفوظ است